Loading...

Blog

Urządzenia do druku wielkoformatowgo

Urządzenia do druku wielkoformatowgo

HP latex 375

Urządzenia HP Latex serii 3 to podstawowe urządzenia drukujące w naszej firmie. Dzięki tej technologii druku możliwy jest druk bez ingerencji w zdrowie naszych Klientów. Tusze w technologii lateksowej są neutralne dla zdrowia i przyjazne dla alergików. Czytaj więcej

HP Latex 375 to urządzenie, w którym maksymalnie zwiększono możliwości pracy bez nadzoru. Druk może odbywać się w maksymalnej szerokości 1.63m. Urządzenie doskonale radzi sobie z drukiem na tradycyjnych podłożach a także innych, w tym tekstyliach. Dzięki temu firmy stosujące model 375 będą w stanie znacznie zwiększyć marże i swoją rentowność.

Tusze stosowane w technologii HP Latex są ekologiczne i bezwonne. Dlatego powstałe na tym urządzeniu aplikacje doskonale sprawdzą się także w obszarze dekoracji wnętrz. Jest to dziedzina, do której po dziś dzień nie udało się wkroczyć technologii solwentowej.

Urządzenie jest wydajne. Umożliwia obustronny druk bannerów w trybie automatycznym. Oznacza to wygodę dla operatorów, lepsze dopasowanie obu stron aplikacji i oszczędność czasu. Obrazy wychodzące z drukarki są wysokiej jakości: o żywych kolorach, jednolitej i spójnej jakości. Zapewnia to głowica o rozdzielczości druku do 1200dpi oraz aż 6 zasobników z tuszem (3 kolory podstawowe i 3 dodatkowe kolory pośrednie). Nieocenionym atutem przemawiającym za HP Latex jest także wysoka trwałość wydruków, w tym odporność na zadrapania.

HP Latex 375 jest w stanie drukować z maksymalną prędkością 31m2/h w trybie Outdoor High Speed. Wysoka jakość druku przy tak znacznej prędkości jest możliwa do osiągnięcia dzięki systemowi OMAS oraz HP Latex Optimizer.

Model HP Latex 375 jest niezwykle wydajny i ekonomiczny. Jednym z powodów jest zastosowanie ekonomicznych 3-litrowych zasobników z tuszem, które mogą być wymieniane także podczas pracy urządzenia. Ponadto, w przeciwieństwie do urządzeń solwentowych, w technologii HP Latex nie ma potrzeby poddawania wydruków czasochłonnemu dosuszani. System suszenia i utrwalania jest na tyle wydajny, że wydruki po wyjściu z urządzenia są natychmiast suche i gotowe do wysyłki.

Warto wspomnieć także o wbudowanym spektrofotometrze, który wraz z oprogramowaniem HP Custom Substrate Profiling umożliwia tworzenie własnych profili ICC i dodawanie ich do istniejącej bazy danych.

Urządzenia do druku wielkoformatowgo

HP Indigo 30000

HP Indigo 30000 to perła w koronie mogąca zwieńczyć rozwój drukarni chcącej nazywać się cyfrową. Czytaj więcej

HP Indigo 30000 oferuje wysoką produktywność sięgającą 3450 arkuszy na godzinę w druku 4-kolorowym i do 4600 arkuszy w trybie EPM. Urządzenie może maksymalnie używać siedmiu kolorów. Model ten pozwala drukować na podłożach o grubości od 200 do 600 mikronów w formacie do 750 x 530 mm.

HP Indigo 30000 jest wyposażony w serwer druku, zaprojektowany specjalnie dla HP Indigo przez firmę Esko, będącą liderem w dziedzinie oprogramowania do produkcji etykiet i opakowań. Dzięki takiemu rozwiązaniu, HP Indigo 30000 uzyskuje wysoką wydajność oraz jakość druku. Dodatkowo obsługuje funkcje druku spersonalizowanego w zakresie tekstu, kodów paskowych, obrazów oraz elementów zabezpieczenia druku.

HP Indigo 30000 wyposażone jest w zintegrowany moduł „inline priming”, służący do powierzchniowej aktywacji materiałów do druku, dzięki czemu nie ma konieczności primowania materiałów przed załadowaniem surowców do podajnika.

Urządzenia do druku wielkoformatowgo

HP Latex R 2000 szansą na rewolucję na rynku drukarskim

Od niedawna na rynku polskim zagościła rewolucyjna drukarka HP Latex R 2000. Jest to drukarka wyposażona w tusze lateksowe drukująca na sztywnych podłożach. Dzięki temu urządzeniu zostanie zrewolucjonizowany rynek druku na mediach takich jak dibond, plexi, drewno. Czytaj więcej

Drukarki HP Latex serii R to technologia druku na sztywnych podłożach. Oprócz produkcji aplikacji na podłożach sztywnych umożliwia także druk z użyciem białego, wysokiej jakości atramentu HP White Latex Ink. Jego zaletą jest „prawdziwy biały” błyszczący odcień, który jest niezwykle trwały i nie żółknie wraz z upływem czasu.

HP Latex Seria R to pierwsza hybrydowa technologia oparta o sprawdzone tusze HP Latex III generacji. Urządzenia oferują użytkownikom nie tylko druk z roli na rolę, ale także na podłożach płaskich (sztywnych). Za niezwykle przełomowe uważa się wprowadzenie białego tuszu lateksowego. Jest to niewątpliwie milowy krok w branży.

R2000 to pierwsza na rynku drukarka HP Latex serii R. Oferuje bezprecedensową jakość i niezwykłe odwzorowanie kolorów zarówno w aplikacjach na mediach sztywnych oraz rolowych. Umożliwia zadruk mediów o maksymalnej szerokości ok. 2,5m.