Loading...

Aktualności

Informacje i komunikaty

Informacje i komunikaty

Przerwa w pracy / 15.08.2022

Święto Wojska Polskiego jest dla nas dniem wytchnienia. Drukarnia będzie nieczynna. Czytaj więcej

W kolejną rocznicę Bitwy Warszawskiej militarystów zapraszamy na defilady i do Muzeów Wojskowych. Pacyfistów do rozpalenia grilla na łonie natury. Osoby wierzące oczywiście do zebrania ziół i ich poświęcenia. Wracamy do Was już od wtorku. 
 

Zdjęcie z http://pixabay.com

Informacje i komunikaty

Sezon urlopowy

Sierpień w Rastrze to co roku szczyt sezonu urlopowego. Dobrze zaplanowane turnusy pozwalają nam realizować Wasze zlecenia, jednak braki kadrowe mogą powodować drobne niedociągnięcia. Czytaj więcej
Bardzo rzadko w aktualnościach firmowych wpisuje się takie oczywistości jak informacje o urlopach. Ostatnie tygodnie jednak pokazały, że należy przypominać, że urlop należy się nawet ekipie firmy, która przyzwyczaiła do szybkich realizacji. Ładujemy baterie przed rozpoczęciem sezonu drukarskiego. Już za kilka dni nasze urządzenia zostaną załadowane akcjami takimi jak powrót do szkoły, kolekcja jesień zima. Zaraz po tym kalendarze, kartki, dekoracje świąteczne i przeceny sezonowe.
Informacje i komunikaty

SitoArt i architektura wnętrz

Druk na papierze barwionym w masie. Czytaj więcej

Sitodruk jako technika druku od pewnego czasu kojarzona jest przede wszystkim z drukiem dla przemysłu.                     

Oczywiscie jest to fakt niezaprzeczalny. Należy jednak pamiętać, że sitodruk jest też ważną dzidziną sztuki, która w chwili becnej ma ogromne zastosowanie w architekturze wnętrz.

Wpis ten jest bardzo krótkim wstępem do tematu, który będziemy stopniowo rozwijać w dziedzinie sitodruku oraz druku lateksowego.                                                           

Zapraszamy wiec do odwiedzin naszej strony. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami będzie czasem miło spedzonym. 

Zapraszamy serdecznie jeszcze raz i do zobaczenia.

 

Informacje i komunikaty

Zaczarowana Kraina ogłasza nabór!

Nasz zaprzyjaźniony Klient otwiera nowy oddział. Chętnych do oddania swojego dziecka w profesjonalne ręce zapraszamy do zgłaszania. Czytaj więcej

Akademia zapewnia całodzienną opiekę nad dziećmi w wieku od 5m-cy do lat 3. Natomiast nadrzędnym jej celem jest towarzyszenie dziecku w jego najważniejszym okresie rozwojowym oraz obserwacja procesu kształtowania się, zarówno jego charakteru, jak i osobowości.

Dbamy nie tylko o rozwój ruchowy dziecka, ale także emocjonalny i intelektualny. Uczymy samodzielności oraz pokazujemy jak istotna w życiu jest praca zespołowa. Pragniemy bowiem, aby Akademia była miejscem tworzącym idealne warunki dla rozwoju fizycznego, emocjonalnego i społecznego każdego dziecka.