Loading...

Aktualności

Informacje i komunikaty

Informacje i komunikaty

SitoArt i architektura wnętrz

Druk na papierze barwionym w masie. Czytaj więcej

Sitodruk jako technika druku od pewnego czasu kojarzona jest przede wszystkim z drukiem dla przemysłu.                     

Oczywiscie jest to fakt niezaprzeczalny. Należy jednak pamiętać, że sitodruk jest też ważną dzidziną sztuki, która w chwili becnej ma ogromne zastosowanie w architekturze wnętrz.

Wpis ten jest bardzo krótkim wstępem do tematu, który będziemy stopniowo rozwijać w dziedzinie sitodruku oraz druku lateksowego.                                                           

Zapraszamy wiec do odwiedzin naszej strony. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami będzie czasem miło spedzonym. 

Zapraszamy serdecznie jeszcze raz i do zobaczenia.

 

Informacje i komunikaty

Zaczarowana Kraina ogłasza nabór!

Nasz zaprzyjaźniony Klient otwiera nowy oddział. Chętnych do oddania swojego dziecka w profesjonalne ręce zapraszamy do zgłaszania. Czytaj więcej

Akademia zapewnia całodzienną opiekę nad dziećmi w wieku od 5m-cy do lat 3. Natomiast nadrzędnym jej celem jest towarzyszenie dziecku w jego najważniejszym okresie rozwojowym oraz obserwacja procesu kształtowania się, zarówno jego charakteru, jak i osobowości.

Dbamy nie tylko o rozwój ruchowy dziecka, ale także emocjonalny i intelektualny. Uczymy samodzielności oraz pokazujemy jak istotna w życiu jest praca zespołowa. Pragniemy bowiem, aby Akademia była miejscem tworzącym idealne warunki dla rozwoju fizycznego, emocjonalnego i społecznego każdego dziecka.