Loading...

Blog

Urządzenia do druku wielkoformatowgo

Urządzenia do druku wielkoformatowgo

HP Latex R 2000 szansą na rewolucję na rynku drukarskim

Od niedawna na rynku polskim zagościła rewolucyjna drukarka HP Latex R 2000. Jest to drukarka wyposażona w tusze lateksowe drukująca na sztywnych podłożach. Dzięki temu urządzeniu zostanie zrewolucjonizowany rynek druku na mediach takich jak dibond, plexi, drewno.

Drukarki HP Latex serii R to technologia druku na sztywnych podłożach. Oprócz produkcji aplikacji na podłożach sztywnych umożliwia także druk z użyciem białego, wysokiej jakości atramentu HP White Latex Ink. Jego zaletą jest „prawdziwy biały” błyszczący odcień, który jest niezwykle trwały i nie żółknie wraz z upływem czasu.

HP Latex Seria R to pierwsza hybrydowa technologia oparta o sprawdzone tusze HP Latex III generacji. Urządzenia oferują użytkownikom nie tylko druk z roli na rolę, ale także na podłożach płaskich (sztywnych). Za niezwykle przełomowe uważa się wprowadzenie białego tuszu lateksowego. Jest to niewątpliwie milowy krok w branży.

R2000 to pierwsza na rynku drukarka HP Latex serii R. Oferuje bezprecedensową jakość i niezwykłe odwzorowanie kolorów zarówno w aplikacjach na mediach sztywnych oraz rolowych. Umożliwia zadruk mediów o maksymalnej szerokości ok. 2,5m.